Zavrieť

Pozor akcia!

Pri kúpe kočíka firmy Tako zo sekcie:
(akcia sa nevzťahuje na kočíky pre bábiky)
Kočíky

teraz získate všetko vhodnotě 40 Euro zadarmo!Klikněte pro zvětšení
Autosedačka Maxi-Cosi Cabrio Fix River Blue
Autosedačka Maxi-Cosi Cabrio Fix River Blue

Doba dodania: do 14 dní

Cena: 0,- €127,- €

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix umožňuje nastaviť hĺbku sedu a možnosť inštalácie pomocou systému IsoFix, a tak zaručuje pre najmenšie deti zvýšenú ochranu pred bočnými nárazmi. Na uchytenie pomocou systému IsoFix je nutné zakúpiť základňu Maxi-Cosi EasyFix. V kombinácii so základňou Maxi-Cosi EasyFix patrí Maxi-Cosi CabrioFix medzi najbezpečnejšie autosedačky na trhu, kedy ako prvý na svete získala v nezávislých testoch spoločnosti ADAC päť hviezd.

Komfort: Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je veľmi priestranná a je vybavená regulátorom uhla sedenia, kedy to možno použiť pre najmenšie deti. Ako náhle začne dieťa rásť, možno výplň z autosedačky vybrať a tak zväčšiť priestor autosedačky. Pre tých najmenších detí iste príde vhod aj výplň na hlavičku zabraňujúce voľnému nakláňaniu. Slnečná strieška autosedačky je integrovaná v zadnej časti, kedy je tak vždy pri ruke. Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix ide prenášať za pomoci ergonomicky tvarovaného madla. V prípade potreby možno do úložného priestoru v zadnej časti autosedačky uložiť drobnosti pre dieťa. Poťah autosedačky je možné úplne odňať a prať. Autosedačku možno do automobilu uchytiť za pomocou 3 bodového bezpečnostného pásu alebo systému IsoFix (v kombinácií so základňou Maxi-Cosi EasyFix alebo 3 bodového pásov so základňou Maxi-Cosi EasyBase).

Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix je možné použiť v kombinácii s nasledujúcimi kočíkmi: Maxi-Cosi, Tako, Quinny, Bébé Confort, Mutsy, Bugaboo, Stokke.

Parametre: 0-13 kg (skupina 0 +)

Norma EÚ: ECE R44/04

Testy ADAC: 5 hviezdičiek

Spôsob upevnenia do automobilu: Umiestnenie autosedačky vždy proti smeru jazdy.

Upevnenie pomocou 3 bodového pásu: Áno

Upevnenie pomocou systému IsoFix: Áno

Upevnenie pomocou externej základne: Áno

Technické dáta:

Váha: 3.25

Šírka sedu: 29 cm

Dĺžka opierky chrbta: 50 cm

Obsah balenia: Autosedačka s poťahom, výplňou na hlavičku a polstrovaním pásov a návod na obsluhu v slovenskom jazyku.