Zavrieť

Pozor akcia!

Pri kúpe kočíka firmy Tako zo sekcie:
(akcia sa nevzťahuje na kočíky pre bábiky)
Kočíky

teraz získate všetko vhodnotě 40 Euro zadarmo!Klikněte pro zvětšení
AUTOSEDAČKA CYBEX ATON 4 - Cofee bean49164917491849194920
AUTOSEDAČKA CYBEX ATON 4 - Cofee bean

Doba dodania: 7-14 dní

Cena: 0,- €151,- €

Autosedačka CYBEX ATON 4: ECE R-44/04, skupina 0+, 0-13 kg (0-cca 18 mesiacov)

Nový Cybex Aton 4 stavia na úspechu Aton 2, dvojnásobným víťazom testu Stiftung Warentest a ADAC 06/20012. Na ceste pred konkurenciou Aton 2 v spojení s Isofix bázou získal skvelé ocenenie "GOOD" (1,6) a navyše ako jediný dosiahol najvyššie známky "veľmi dobrý" v bezpečnostnej kategórii.

S treťou generáciou detských autosedačiek Cybex prijal osvedčené bezpečnostné prvky a posilnil ich na základe najnovších technológií a výsledkov nárazových skúšok. Z hľadiska bezpečnosti je Aton 4 vybavený novou, do 8 polôh výškovo nastaviteľnou hlavovou opierkou s integrovaným vedením pásov, už osvedčeným LSP Systémom - posilnenou ochranou pri bočnom náraze a energiu pohlcujúce škrupinou.

Preprava predčasne narodených detí alebo veľmi malých novorodencov kladie vysoké nároky na bezpečnostnej techniky. Ich krčné svaly sú ochabnuté. Bezprostredné riziko prepadnutiu ťažšie hlavičky počas spánku vpred je, že môže viesť k vážnym dýchacím ťažkostiam alebo dokonca udusenia. Preto Cybex v spolupráci s nemeckými lekármi a pôrodnými asistentkami vyvinul optimálny nastavovacie mechanizmus pre autosedačku Aton 4, ktorý umožňuje optimálnu ležiace polohu, kedy je hlava, krk a hrudník optimálne zladená. Uhol sa mení automaticky s polohovaním hlavovej opierky úmerne veľkosti dieťaťa.

Nová XXL strieška s UV50 + štandardom ponúka optimálnu ochranu pred slnečným žiarením a vďaka svojej veľkosti zároveň chráni proti vetru.

Lineárne bočná ochrana (L.S.P. SYSTÉM)

Nové bočné protektory absorbujú energiu nárazu v extrémne skoré fáze. Vďaka flexibilnej štruktúre materiálu je zostávajúca energia nárazu odvádzaná preč od dieťaťa. V prípade bočného nárazu ponúka o 40% vylepšenú bezpečnosť.

S Aton Base-fix a Aton Base Belted

Bezpečná a jednoduchá inštalácia. Zložitý proces montáže do auta je minulosťou.

Aton Base-fix ponúka maximálne pohodlie pre jednoduché, bezpečné a rýchle pripevnenie do automobilu. Autosedačku Aton 3 možno ľahko upevniť na bezpečnostné základňu Base-fix. Aton Base-fix je určená do auta so systémom ISOFIX, ktorý ponúka vyššiu bezpečnosť a stabilitu, možno ju alternatívne pripútať ik automobilu, ktorý nemá ISOFIX.

Aton Base Belted je v aute zaistená pomocou rýchloupínacieho bezpečnostného pásu.

Aton 4 ako Travel System

Pomocou jednoduchého adaptéru je možné autosedačku Aton 4 ľahko premeniť na cestovný systém s kočíkmi Cybex Callisto, Onyx alebo Topaz. Aton 4 je tiež kompatibilný s inými značkami, vrátane kočíka Bugaboo, Peg Perego, Abc Design, Mamas & Papas, atď. Táto funkcia zaručuje ľahké, flexibilné a priestorovo úsporné riešenie na cestách aj doma.

Vlastnosti:

- 8-pozičné výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov

- Škrupina tlmí nárazy a chráni proti preklopeniu

- LSP System - lineárny ochrana pri bočnom náraze

- Integrované nastavenie výšky sedadla

- Extrémne ľahká a priestranná

- Integrovaná XXL strieška

- Extra široké Y-pásy pre pohodlie a bezpečnosť Vášho bábätka

- Priedušný materiál, ktorý možno prať pri 30 °

- Kompatibilný s kočíkom CYBEX aj inými značkami kočíkov

- Možno použiť s BELTED aj s ISOFIX základňou

- Hmotnosť 4,8 kg