Zavrieť

Pozor akcia!

Pri kúpe kočíka firmy Tako zo sekcie:
(akcia sa nevzťahuje na kočíky pre bábiky)
Kočíky

teraz získate všetko vhodnotě 40 Euro zadarmo!

Vážení záujemcovia o nami ponúkaný detský tovar. U nás je možné objednať cez e-shop s registráciou aj bez akejkoľvek registrácie, e-mailom, prípadne objednávku vytvoríme spoločne telefonicky! Po vybavení objednávky odosielame e-mail. Vďaka tomu Vás vodič s balíčkom nezaskočí bez hotovosti pri platbe na dobierku, alebo na inom mieste ako miesto dodania.


Ponúkame možnosti odovzdania tovaru s platbou na dobierku, alebo  vopred prevodom (FIO banka 8330)


1.Cena dopravného PRI PLATBE NA DOBIERKU přepravcom spoločnosť GEIS / PPL:  (Zaplatíte až pri prebratí tovaru v hotovosti alebo platobnou kartou)

Doprava do celej SK: 10,00EUR k celé objednávke

Cena balného: ZDARMA2.Cena dopravného PRI PLATBE PREVODOM NA NÁŠ ÚČET:

(platba pred zaslaním tovaru bezhotovostne na náš účet. V objednávke zvoľte spôsob platby PREVODOM a následne Vás budú kontaktovať naši zamestnanci s detailnými inštrukciami, platbu, prosíme, prevádzajte až dostanete výzvu.


Doprava do celej SK: 9,00EUR (8,00EUR plus poplatek za prevod 1,00EUR)

Cena balného: ZDARMA


Termín dodania: zvyčajne do 1 až 2 pracovných dní po odovzdaní tovaru prepravcovi. Pokiaľ tovar nebude skladom, bude Vás kontaktovať náš pracovník, ktorý Vám oznámi, kedy máte tovar očakávať.

Doručenie balíku:  vodič Vás bude v deň doručenia telefonicky kontaktovať, aby s Vami dohodol podrobnosti odovzdania, oznámi Vám približný čas doručenia, výšku dobierky a ďalšie prípadné náležitosti.

___________________________________________________________________

Poznámka k častej otázke: Ako záručný list slúži faktúra, ktorá je pribalená k tovaru.