Zavrieť

Pozor akcia!

Pri kúpe kočíka firmy Tako zo sekcie:
(akcia sa nevzťahuje na kočíky pre bábiky)
Kočíky

teraz získate všetko vhodnotě 40 Euro zadarmo!Klikněte pro zvětšení
Kočík Tako Dalga Lift nr.451205122
Kočík Tako Dalga Lift nr.4

Doba dodania: 7-14 dní

Cena: 390,- €444,- €

Kočík Tako Dalga Lift. Podvozok kočíka Tako Dalga je vybavený komfortným odpružením všetkých kolies. Skladanie kočíka Dalga je ľahké, kočík je po zložení kompaktný a je vybavený poistkou proti náhodnému rozloženiu. Športová vanička kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie pre dieťa. Nastaviteľná nožná opierka je chránená fóliu proti ušpineniu.Striešku kočíku Tako Dalga možné sklopiť alebo ju možno úplne odstrániť. Chrbtová opierka u športovej verzie je polohovateľná až do ľahu. Strieška kočíka je sklopná. Rukoväť kočíka je výškovo polohovateľná a je potiahnutá eko kožu. Hlbokú vaničku je možné usadiť do rámu konštrukcie, ako v smere aj proti smeru jazdy, rozmery vnútorného lôžka 85 cm x 40 cm. Na dne korbičky je umiestnená hrubá 100% bavlnená matraca. Opierka hlavy a chrbta je polohovateľná, univerzálny nánožník ideálne dolieha ku vaničke. Madlo vaničky je potiahnuté eko kožu, uchopením za rukoväť možno vaničku ľahko prenášať. Použité tkaniny sú s povolením Öko-Tex Standard 100.

Možnosť dokúpenia autosedačky v rovnakej farebnej kombinácii ako kočík za cenu 80 euro.

Pri kúpe tohto kočíku dostanete:

slnečník,

sieťku proti hmyzu,

viacúčelová a elegantná príručná taška vo farbe kočíka,

prebaľovacia podložka,

pláštenka na športovú a hlbokú vaničku,

nánožník na hlbokú vaničku,

športovú časť,

nákupný košík.

Prevedenie konštrukcie: konštrukcia je vyrobená z odľahčených materiálov, pohodlný kočík s odprúžením všetkých kolies, nafukovacie pneumatiky (možnosť výberu 14 palcov alebo 12 palcov, system rychlého rozkladaniaa skladania "klik-klak", kompozitné brzdy na kolesách,osadenie vaničky v oboch smeroch.

Prevedenie hlbokej vaničky: vnutorný rozmer 85 cm/ 40cm/ 21cm, vnútro bavlnený matrac,5 bodové bezpečnostné pásy,polohovateľná chrbtová opierka. Prevedenie športovej vaničky: polohovateľná chrbtová opierka do rovnej polohy, polohovateľná podpierka nôh s nánožníkom potiahnutým ochrannou fóliou, možnosť odopínania striežky.

Možnosť dokúpiť - pozri doplnky alebo príslušenstvo:  autosedačka

ROZMERY konštrukcie: ROZLOŽENÝ STAV: dĺžka: 105 cm,šírka:  56 cm,výška: 108 cm,ZLOŽENÝ STAV: dĺžka: 89 cm,šírka:56 cm,výška: 38 cm