Zavrieť

Pozor akcia!

Pri kúpe kočíka firmy Tako zo sekcie:
(akcia sa nevzťahuje na kočíky pre bábiky)
Kočíky

teraz získate všetko vhodnotě 40 Euro zadarmo!Klikněte pro zvětšení
Kočík Acoustic nr.13071307230733080308130823083308430853086
Kočík Acoustic nr.1

Kočík Tako Acoustic .Podvozok kočíka Tako Acoustic je vybavený komfortným odpružením všetkých kolies. Skladanie kočíka Acousticje ľahké, kočík je po zložení kompaktný a je vybavený poistkou proti náhodnému rozloženiu. Športová vanička kočíka je plne polohovateľná, a zaručuje komfortné sedenie pre dieťa. Nastaviteľná nožná opierka je chránená fóliu proti ušpineniu.Striešku kočíku TakoAcoustic možné sklopiť alebo ju možno úplne odstrániť. Chrbtová opierka u športovej verzie je polohovateľná až do ľahu. Strieška kočíka je sklopná. Rukoväť kočíka je výškovo polohovateľná a je potiahnutá eko kožu. Hlbokú vaničku je možné usadiť do rámu konštrukcie, ako v smere aj proti smeru jazdy, rozmery vnútorného lôžka 85 cm x 40 cm. Na dne korbičky je umiestnená hrubá 100% bavlnená matraca. Opierka hlavy a chrbta je polohovateľná, univerzálny nánožník ideálne dolieha ku vaničke. Madlo vaničky je potiahnuté eko kožu, uchopením za rukoväť možno vaničku ľahko prenášať. Použité tkaniny sú s povolením Öko-Tex Standard 100.

Doba dodania: 7-14 dní

Cena: 400,- €379,- €

Možnosť dokúpenia autosedačky v rovnakej farebnej kombinácii ako kočík za cenu 80 euro.

Pri kúpe tohto kočíku dostanete:

slnečník,

sieťku proti hmyzu,

rukavice ku kočíku,

viacúčelová a elegantná príručná taška vo farbe kočíka,

prebaľovacia podložka,

pláštenka na športovú a hlbokú vaničku,

nánožník na hlbokú vaničku,

športovú časť,

nákupný košík.

Prevedenie konštrukcie: konštrukcia je vyrobená z odľahčených materiálov, pohodlný kočík s odprúžením všetkých kolies, nafukovacie pneumatiky (možnosť výberu 14 palcov alebo 12 palcov, system rychlého rozkladaniaa skladania "klik-klak", kompozitné brzdy na kolesách,osadenie vaničky v oboch smeroch.

Prevedenie hlbokej vaničky: vnutorný rozmer 85 cm/ 40cm/ 21cm, vnútro bavlnený matrac,5 bodové bezpečnostné pásy,polohovateľná chrbtová opierka. Prevedenie športovej vaničky: polohovateľná chrbtová opierka do rovnej polohy, polohovateľná podpierka nôh s nánožníkom potiahnutým ochrannou fóliou, možnosť odopínania striežky.

Možnosť dokúpiť - pozri doplnky alebo príslušenstvo:  autosedačka

ROZMERY konštrukcie: ROZLOŽENÝ STAV: dĺžka: 105 cm,šírka:  56 cm,výška: 108 cm,ZLOŽENÝ STAV: dĺžka: 89 cm,šírka:56 cm,výška: 38 cm