Zavrieť

Pozor akcia!

Pri kúpe kočíka firmy Tako zo sekcie:
(akcia sa nevzťahuje na kočíky pre bábiky)
Kočíky

teraz získate všetko vhodnotě 40 Euro zadarmo!Klikněte pro zvětšení
Detské sánky Linea nr.1 s fusakom
Detské sánky Linea nr.1 s fusakom

Sánky s odnímateľnou opierkou chrbta a madlom pre tlačenie. Sánky Linea s odnímateľným madlom pre tlačenie od firmy TAKO sú konštruované tak , aby deti mohli bezpečne so svojimi rodičmi stráviť veľa času na zdravom zimnom vzduchu a užili si spolu s dospelými veľa zábavy na snehu . Odnímateľné madlo sa len nasúva do knstrukce chrbtovej opierky . Madlo veľmi ľahko nasadíte alebo zložíte . Konštrukcia sanok je vyrobená z odľahčených oceľových trubiek oválneho prierezu , čo vylučuje akékoľvek deformácie sánok , či iné mechanické poškodenie . Konštrukcia sanok sa rozširuje smerom ku skluznicím , čo zaisťuje veľmi dobrú stabilitu . Sedacia plocha sanok je vyrobená z bukového dreva , ktorá zaistí pohodlné sezezení dieťaťa . Konštrukcia je prifarbená eko lakom . Lak je nanášaný elektrostatickým spôsobom , čo zväčšuje jeho odolnosť aj pri vysokých mrazoch v zimnom období . Sane sú vyrobené z ľahkého kovu .

Doba dodania: vypredáno

Cena: 0,- €85,- €

Súčasti sánok :
Odnímateľná opierka chrbta, ktorá zaisťuje bezpečnosť dieťaťa proti vypadnutiu ( ohrádka je pripevnená ku konštrukcii štyrmi skrutkami , takže v prípade potreby možno podporu chrbta demontovať . )
Madlo pre tlačenie, ktorý uľahčuje ovládanie sánok . Tlačenie za pomoci nadstavca má výhodu , že máme stále dieťa na dohľad . Nadstavec obsahuje plastovú rukoväť , vďaka ktorej sa chlad neprenáša z konštrukcie na ruky , a zabraňuje kĺzaniu rúk . V prípade potreby možno ľahko rukoväť zo sanok odstrániť .
Pevný popruh, ktorý umožňuje ťahať sánky , alebo pomáha dieťaťu v ovládaní sánok.

Súčasti sanok je univerzálny zimný fusak

šírka - 45 cm , dĺžka - 101 cm , výška - 62 cm .

Šírka sedadla - 21 cm, dĺžka - 60 cm